Ga terug

Inspiratiedag voor (oud)studenten van de tweejarige contextuele opleiding - Kim Oonk

Ruim 25 jaar geleden startte Ortho Consult met de tweejarige opleiding Contextuele leerlingbegeleiding. Een mooie aanleiding om een jaarlijkse inspiratiedag te organiseren voor iedereen die behoefte heeft aan contextuele verdieping en voeding.

Sommige ontmoetingen versterken je vakmanschap – en deze dag op 18 juni 2026, bij Regardz La Vie in Utrecht, is er zo één.

Of je de tweejarige opleiding kortgeleden hebt afgerond, al langer geleden hebt gevolgd of er nog middenin zit: we delen dezelfde contextuele taal, visie en betrokkenheid bij leerlingen, ouders en scholen. Op deze dag brengen we (oud-)studenten opnieuw samen – professionals die weten wat erkenning, loyaliteit en relationele rechtvaardigheid betekenen in de praktijk van alledag.

Programma

09.30 uur – Inloop met koffie/thee
10.00 uur – Welkom en ont-moeting door de opleidingsstaf
(Leendert van Genderen, Anneke Blaauwendraad, Kim Oonk en Ivo Mijland)
10.45 uur – Koffiepauze
11.00 uur – Keynote: Motivatie vanuit contextueel perspectief (Ivo Mijland)
11.45 uur – Verwerking in subgroepen: Welke leerling zie jij (nog) niet?
12.15 uur – Koffiepauze
12.30 uur – Plenaire demo: In gesprek over motivatie (Ivo Mijland)
13.00 uur – Lunchpauze

14.00 uur– Workshops (keuze uit vier):

Workshop: Schuld en schaamte (Kim Oonk)
Balans herstellen tussen geven en ontvangen

Kies je toch liever een van de andere workshops? Klik dan op een van onderstaande blauwe links om je daar in te schrijven.

Workshop: Burn-out in het onderwijs (Ivo Mijland)
Contextueel kijken naar burn-out bij leerlingen én jezelf


Workshop: Werken met metaforen (Leendert van Genderen)
Metaforen inzetten als woorden tekortschieten


Workshop: Polarisatie in het onderwijs (Anneke Blaauwendraad)
Verbinding behouden door wederzijdse erkenning


15.30 uur – Informeel napraten met deelnemers en opleidingsstaf

Extra: gezamenlijk diner
Wil je de dag samen afsluiten? Om 17.00 uur kun je aanschuiven voor een diner in het restaurant bij Regardz La Vie.
Keuze uit vlees, vis of vegetarisch.
Kosten: €27,50 (hoofdgerecht + één consumptie).
Graag vermelden in het opmerkingenveld als je mee wilt eten!

Wat kun je verwachten?

  • Inspiratie tijdens een contextuele keynote
  • Verdieping en opfrissing van een thema
  • Herkenning in elkaars verhalen
  • Open uitwisseling van dilemma’s en successen
  • Praktische verdieping in kleine workshops
  • Ruimte voor ontmoeting

Deelname kost €199,00.
Wil je na afloop mee eten, geef dat dan aan in het opmerkingenveld bij je inschrijving.

Gun jezelf deze dag van ontmoeting, verdieping en hernieuwde inspiratie. We kijken ernaar uit je weer te zien. 

Inspiratiedag voor (oud)studenten van de tweejarige contextuele opleiding - Kim Oonk
Inclusief

werkmateriaal, koffie/thee, fruit en een uitgebreide lunch.

Voor wie?

(oud)studenten van de tweejarige contextuele opleiding

Inschrijfvoorwaarden

Tot drie maanden voor aanvang van de inspiratiedag kun je, uitsluitend schriftelijk, kosteloos annuleren. Bij het binnen drie maanden voor de start van de ontmoetingsdag annuleren, ben je 100% van het deelnamegeld verschuldigd. 

Als je je hebt ingeschreven, krijg je altijd een persoonlijke bevestiging per e-mail. Als je binnen enkele dagen geen bevestiging hebt ontvangen, neem dan contact op met Ortho Consult (0499-841619) om te controleren of je aanmelding goed is aangekomen.

Circa drie weken voor de inspiratiedag ontvang je je deelnemersbrief. Ook zal dan de factuur voor het verschuldigde inschrijfgeld worden verstuurd.

Opleidingen Staf / Trainers
Kim Oonk

Kim Oonk

Kim heeft 17 jaar ervaring in het het onderwijs als docent, mentor en vertrouwenspersoon. Ze heeft een eigen praktijk 'In Beweging' voor onder andere pubercoaching. Al haar praktijkervaring neemt ze mee in haar trainingen.


Inschrijfformulier

Ik zou graag deel willen nemen aan:
Inspiratiedag voor (oud)studenten van de tweejarige contextuele opleiding - Kim Oonk

Factuur

Persoonlijk