Ga terug

Verdiepingstraining Echtscheiding en school: een verbindende kans

Trainingsdata:
“Hoe hebben we aandacht op onze school voor leerlingen van gescheiden ouders?  Je leert hoe je deze  leerlingen kunt begeleiden in groepsverband of individueel”.
 
Deze training is een vervolg op de 2-daagse training Echtscheiding en School: een verbindende kans. Deelnemen bij elders opgedane ervaring rondom dit onderwerp kan natuurlijk ook.  Jongeren die meegedaan hebben met een groepstraining rondom echtscheiding blijken hier echt baat bij te hebben. In deze tweedaagse kijken we hoe we deze training op school op kunnen zetten en besteden we veel aandacht aan de praktische uitvoering van de training.
 
Na deze training ben je in staat om een groepstraining op te starten, leerlingen zowel  individueel als ook in groepsverband te begeleiden, weet je wat belangrijk is in het contact met ouders en stiefouders en kun je op je eigen school andere docenten coachen in het contact met leerlingen van gescheiden ouders en met de ouders zelf. 
Verdiepingstraining Echtscheiding en school: een verbindende kans
Inclusief

de map 'Gedeeld verdriet (R. Fiddelaers), werkmateriaal, koffie/thee, fruit en snoep en een uitgebreide lunch.

Voor wie?

Leerkrachten PO en docenten/begeleiders VO.

Inschrijfvoorwaarden

Inschrijven is mogelijk via het inschrijfformulier voor Praktijktrainingen®.

Opleidingen Staf / Trainers
Leendert van Genderen

Leendert van Genderen

Leendert werkte jarenlang op een VMBO Scholengemeenschap en heeft veel ervaring als docent, leerlingbegeleider, teamleider en zorgcoordinator. Vanuit zijn bedrijf CoConsult verzorgt hij nu trainingen, geeft hij advies en persoonlijke begeleiding.

Op dit moment zijn er nog geen nieuwe startdata bekend voor deze training. Stuur een e-mail naar info@orthoconsult.nl, dan brengen we je op de hoogte zodra de nieuwe data bekend zijn.